Idealne miejsce do zabawy

Jeśli Wasze dziecko jest bardzo aktywne i szukacie dla niego miejsca, gdzie będzie mogło się przysłowiowo “wyszaleć”, to świetnie trafiliście!

AKTYWNE ZAJĘCIE

Zabawa nie musi być związana tylko z siedzeniem i bawieniem się różnymi przedmiotami. Aktywna zabawa jest bardzo ciekawa. Większość małych dzieci jest bardzo ruchliwa. W związku z tym aktywność fizyczna jako zabawa może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Miejscem, w którym dzieci mogą podejmować się aktywnej zabawy jest sala zabaw Otwock. Osoby, które mieszkają w województwie mazowieckim mogą skorzystać z ofert sal zabaw dla dzieci.

INNE USŁUGI

Sale zabaw poza różnorodnymi torami przeszkód, zjeżdżalniami, basenami z kulkami – oferują organizację urodzin oraz innych przyjęć okolicznościowych. Zorganizowanie urodzin w takim miejscu może okazać się wspaniałym rozwiązaniem, w szczególności, gdy nie mamy za bardzo gdzie zorganizować takich urodzin. Przyjęcie urodzinowe wraz z zabawą zapewni dzieciom wiele radości oraz niezapomnianych wrażeń.

OPIEKA NAD DZIEĆMI

Opiekę nad dziećmi w salach zabaw sprawują wykwalifikowani i doświadczeni opiekunowie. Sale zabaw często posiadają w swojej ofercie wynajęcie animatora. Animator może zajmować się organizacją różnorakich zabaw dla dzieci, konkursów, rywalizacji, zajęć. Bardzo często animatorzy w salach zabaw przebierają się za ulubione bajkowe postacie dzieci, a następnie spędzają z nimi czas na zabawie. Takie “spotkanie” z ulubionym bohaterem bajek może być dla dzieci niezapomnianym wspomnieniem.