Jacht na każda okazję.

Ostatnio turystyka wodna na Mazurach staje się coraz bardziej popularna. Zycie w ciągłym stresie, hałasie i ciągłym zabieganiu powoduje, że na te kilka dniu szukamy możliwości spędzenia kilku dniu z najbliższymi w ciszy spokoju. Niewątpliwie takie możliwości daje nam wybranie się w najdalsze odstępy dzikiej przyrody z dla od zgiełku miast, wśród zieleni. Szum wody i jej regularny chlupot o burty naszej łódki jest jednym z najbardziej uspokajających dźwięków na świecie.

Alternatywa dla żeglarzy.

No to mamy już ten czas dla siebie i wyjeżdżamy. Od lat spędzamy czas na żaglach. A może by spróbować czegoś nowego? Nie ma problemu. Marim 33 jest to jacht motorowy, który zastał zbudowany z myślą o żeglarzach. Dane techniczne Marim 33 sprawiają, że jest to idealna jedenastka pływająca dla zapalonych żeglarzy, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego.
Jach ten to idealne połączenie łodzi i domu. Jest doskonałym wyborem na wolną włóczęgę dla miłośników poznawania przyrody. Na wakacyjny odpoczynek wśród lasów i łąk oglądanych z perspektywy wody.
Jest to łódź motorowa o szerokości niecałych trzech metrów długości dziesięciu metrów i głębokości zanurzenia nieco ponad pół metra. Dzięki temu jest zwrotny, łatwy w żegludze oraz nie musimy się przejmować niebezpieczeństwem utknięcia na mieliźnie. Ma dwie oddzielne kajuty, w których wygodnie może spać osiem osób. Oczywiście wyposażona jest również w toaletę i łazienkę. Pod pokładem przygotujemy również posiłki i zjemy je w komfortowych warunkach zarówno pod pokładem jak i na min.
Konstrukcja kadłuba jest poliestrowo – szklana. Jego kształt powoduje, że jacht jest bardzo bezpieczny nawet przy silnym wietrze i dużej fali. Jacht może być wyposażony w silnik spalinowy o mocy od czterdziestu koni mechanicznych do nawet dwustu siedemdziesięciu koni mechanicznych.
Niewątpliwą zaletą tego jachtu motorowego jest niesamowity wygląd. Łódź została przemyślana w każdym detalu i cieszy oko. Miejsca dla sternika jest wygodne a obsługa urządzeń intuicyjna. Wszystkie przyrządy oraz zegary są czytelne.
Dzięki swoim rozmiarom i kształtom łódź motorowa Marim 33 to produkt uniwersalny. Nadaje się zarówno na urlop z rodzina, pływanie z przyjaciółmi albo na wyprawę na ryby…